Zaniżone odszkodowanie OC – Kielce

Miałeś wypadek komunikacyjny do 3 lat wstecz i uważasz, że Twoje odszkodowanie z OC sprawcy mogło zostać zaniżone? Kielce to Twoje miasto? Pomożemy Ci skutecznie i bezpłatnie ustalić czy wypłacono właściwą wysokość odszkodowania. Wyceniamy szkodę w ciągu 24h i proponujemy konkretną gotówkę. Kielce jest miastem, w którym działamy od lat. Dzięki nam w rekordowym czasie uzyskujesz dopłatę do odszkodowania z OC sprawcy.

Odszkodowanie z OC sprawcy – Kielce zmaga się z problemem zaniżonych odszkodowań

Sprawca wypadku lub kolizji drogowej jest zobowiązany do pokrycia szkód powstałych w związku ze zdarzeniem. Towarzystwa ubezpieczeniowe mają sposoby, aby drastycznie zaniżyć przysługującą poszkodowanemu kwotę odszkodowania OC. Kielce jest jednym z miast, gdzie w ubiegłych latach ponad 90% odszkodowań OC i AC zostało zaniżonych. Ubezpieczalnie mogą zaproponować nieoryginalne części niskiej jakości, albo zaniżyć stawki robocizny blacharza czy lakiernika. Wiemy jak walczyć z problemem zaniżonych odszkodowań, a Kielce należy obecnie do jednego z głównych obszarów naszych działań.

Dopłaty do odszkodowań OC – Kielce i wiele innych miast zostało objęte przez naszą kancelarię programem odkupu zaniżonych odszkodowań. Oferujemy dopłatę do szkód OC i AC do 3 lat wstecz, dzięki czemu nasi Klienci m.in. z Kielc, mogą cieszyć się z otrzymanych pieniędzy w przeciągu kilku dni od podpisania umowy. Wypełniasz formularz kontaktowy i przesyłasz kosztorys do bezpłatnej analizy. W ciągu 48h oddzwaniamy do Ciebie z propozycją dopłaty, a po Twojej akceptacji finalizujemy umowę i wypłacamy ustaloną gotówkę. Dzięki zaufaniu jakim darzą nas Klienci, staliśmy się liderem rynku dopłat do odszkodowań OC. Kielce jest jednym z miast, w których w 2019r. nasza średnia dopłata do odszkodowania OC była najwyższa. Średnio dopłacaliśmy naszym Klientom 3100 zł. Zapewnieniem jakości świadczonych przez nas usług jest fakt, że obecnie niemal połowa nowych Klientów trafia do nas z polecenia. To może być ostatni dzwonek na sprzedaż szkody OC lub AC. Zgłoś się do nas. Problem zaniżonych odszkodowań w mieście Kielce nie pozostaje nam obojętny. Pomogliśmy już tysiącom klientów, a teraz czekamy na Ciebie.

Chcesz żebyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zostaw swoje dane

Odszkodowania komunikacyjne – Kielce

W 2019 roku, Panu Maciejowi z miasta Kielce przydarzyła się szkoda komunikacyjna. Został uderzony w tył pojazdu przez kierowcę samochodu osobowego jadącego z nadmierną prędkością. W wyniku szkody uszkodzona została lampa, szyba, zderzak oraz karoseria uległa wgnieceniu. Ubezpieczyciel wycenił szkodę ma 5 164 zł stosując m.in. nieprawidłowe stawki za robociznę oraz niesłuszne potrącenia cen części. Nasi eksperci szybko wycenili szkodę, szacując, że została ona zaniżona o 8 743 zł. Pan Maciej otrzymał pieniądze na konto w ciągu 48h. Kielce nie jest jedynym miastem, gdzie tego typu zdarzenia są na porządku dziennym.

Masz wrażenie, że Twoje odszkodowanie mogło zostać zaniżone? Zaproponowana kwota nie wystarcza na pokrycie szkód? Skontaktuj się z nami i prześlij kosztorys, a w ciągu 48h dowiesz się czy należy Ci się dopłata do odszkodowania OC. Zero ryzyka, żadnych haczyków. To może być ostatnia szansa na dopłatę do odszkodowania OC lub AC. Nie trać czasu. Nasi prawnicy oraz rzeczoznawcy są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania.

Chcesz żebyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zostaw swoje dane

Pomogliśmy tysiącom klientów

Teraz czekamy na Ciebie

797 971 083

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonarda 7, 25-311 Kielce. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.