Mińsk Mazowiecki

Zaniżone odszkodowanie OC - Mińsk Mazowiecki

Miałeś wypadek komunikacyjny do 3 lat wstecz i uważasz, że Twoje odszkodowanie z OC sprawcy mogło zostać zaniżone?

Mińsk Mazowiecki to Twoje miasto? Pomożemy Ci skutecznie i bezpłatnie ustalić czy wypłacono właściwą wysokość odszkodowania. Wyceniamy szkodę w ciągu 24h i proponujemy konkretną gotówkę. Mińsk Mazowiecki jest miastem, w którym działamy od lat. Dzięki nam w rekordowym czasie uzyskujesz

Odszkodowanie z OC sprawcy – Mińsk Mazowiecki zmaga się z problemem zaniżonych odszkodowań

Sprawca wypadku lub kolizji drogowej jest zobowiązany do pokrycia szkód powstałych w związku ze zdarzeniem. Towarzystwa ubezpieczeniowe mają sposoby, aby drastycznie zaniżyć przysługującą poszkodowanemu kwotę odszkodowania OC.

Mińsk Mazowiecki jest jednym z miast, gdzie w ubiegłych latach ponad 90% odszkodowań OC zostało zaniżonych. Ubezpieczalnie mogą zaproponować nieoryginalne części niskiej jakości, albo zaniżyć stawki robocizny blacharza czy lakiernika. Wiemy jak walczyć z problemem zaniżonych odszkodowań, a Mińsk Mazowiecki należy obecnie do jednego z głównych obszarów naszych działań.

Dopłaty do odszkodowań OC – Mińsk Mazowiecki i wiele innych miast zostało objęte przez naszą kancelarię programem odkupu zaniżonych odszkodowań. Oferujemy dopłatę do szkód OC do 3 lat wstecz, dzięki czemu nasi Klienci m.in. z Mińsk Mazowiecki, mogą cieszyć się z otrzymanych pieniędzy w przeciągu kilku dni od podpisania umowy. Wypełniasz formularz kontaktowy i przesyłasz kosztorys do bezpłatnej analizy. W ciągu 48h oddzwaniamy do Ciebie z propozycją dopłaty, a po Twojej akceptacji finalizujemy umowę i wypłacamy ustaloną gotówkę. Dzięki zaufaniu jakim darzą nas Klienci, staliśmy się liderem rynku dopłat do odszkodowań OC . Mińsk Mazowiecki jest jednym z miast, w których w 2019r. nasza średnia dopłata do odszkodowania OC była najwyższa. Średnio dopłacaliśmy naszym Klientom 3100 zł. Zapewnieniem jakości świadczonych przez nas usług jest fakt, że obecnie niemal połowa nowych Klientów trafia do nas z polecenia. To może być ostatni dzwonek na sprzedaż szkody OC. Zgłoś się do nas. Problem zaniżonych odszkodowań w mieście Mińsk Mazowiecki nie pozostaje nam obojętny. Pomogliśmy już tysiącom klientów, a teraz czekamy na Ciebie.

Uzupełnij FormularzDlaczego warto?

pig
wysokie dopłaty
okej
bez formalności
klodka
zero ryzyka
Uploading…
Done!
Error! .

Dziękujemy za wysłanie formularza

Błąd wysyłanie formularza skontaktuj się mailowo: biuro@odkupimyszkode.pl

Odszkodowania komunikacyjne – Mińsk Mazowiecki

W 2019 roku, Panu Maciejowi z miasta Mińsk Mazowiecki przydarzyła się szkoda komunikacyjna . Został uderzony w tył pojazdu przez kierowcę samochodu osobowego jadącego z nadmierną prędkością. W wyniku szkody uszkodzona została lampa, szyba, zderzak oraz karoseria uległa wgnieceniu. Ubezpieczyciel wycenił szkodę ma 5 164 zł stosując m.in. nieprawidłowe stawki za robociznę oraz niesłuszne potrącenia cen części. Nasi eksperci szybko wycenili szkodę, szacując, że została ona zaniżona o 8 743 zł. Pan Maciej otrzymał pieniądze na konto w ciągu 48h. Mińsk Mazowiecki nie jest jedynym miastem, gdzie tego typu zdarzenia są na porządku dziennym.

Masz wrażenie, że Twoje odszkodowanie mogło zostać zaniżone? Zaproponowana kwota nie wystarcza na pokrycie szkód? Skontaktuj się z nami i prześlij kosztorys, a w ciągu 48h dowiesz się czy należy Ci się dopłata do odszkodowania OC . Zero ryzyka, żadnych haczyków. To może być ostatnia szansa na dopłatę do odszkodowania OC . Nie trać czasu. Nasi prawnicy oraz rzeczoznawcy są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania.